עיסוי קוקטייל החלומות

ספא חלום, הוא ספא באמירים המציע לכם את המיטב שבטיפולי הספא, מידיים מקצועיות ואוהבות. קוקטייל החלומות הוא טיפול הכתר שלנו, שעוצב במיוחד עבורכם כאן בספא חלום באמירים:

משך הטיפול - שעתיים

טיפול זה הוא טיפול יחודי לספא חלום באמירים. עיסוי זה  משלב בתוכו עיסוי משולב, עיסוי באבנים חמות ועיסוי איוורוודה.
במהלך הטיפול המטפל מעסה את המטופל בעזרת טכניקות שונות בשמנים ארומתיים חמים. תוך כדי העיסוי מוסיף המטפל אבנים חמות לתוך העיסוי. האבנים עוזרות עוד יותר בשיחרור מתחים ושרירים תפוסים, בנוסף החום של האבנים מביא את המטופל למצב תודעתי של רוגע ושלווה. משם ממשיך המטפל בעיסוי איוורוודה, הכולל תנועות ארוכות, קצובות ומרגיעות לאורך כל הגוף. חלק זה של העיסוי המטפל זולף שמן שומשום חם על הגוף, מורח אותו על הגוף בתנועות ארוכות, דבר המביא את המטופל לשלווה עמוקה ורגיעה מוחלטת. בחלקו האחרון של הטיפול המטפל נוסך שמן שומשום חמים על מצחו של המטופל ( העין השלישית ) ניסוך השמן, מביא את המטופל למצב מדיטטיבי של שקט ושלווה עמוקים. עיסוי זה הוא חווית העיסוי האולטימטיבית מבית היוצר של המטפלים המנוסים בספא חלום, ספא באמירים.

 

מומלץ להזמין ביחד עם הטיפול חבילת ספא הכוללת גם שימוש פרטי במתקני הספא, וארוחת בריאות עשירה.
כמו כן, ניתן להזמין חבילת פינוק הכוללת עיסוי, צימר ללינת לילה או למשך היום, שימוש במתקני הספא, וארוחת בריאות.
 
טיפולי ספא ועיסויים נוספים - ניתן לראות באתר שלנו, ספא חלום, ספא באמירים. ספא חלום הוא ספא בצפון, המציע לאורחי הספא חוויה ייחודית ומפנקת - חוויה חלומית לגוף ולנפש