עיסוי איורוודה

ספא חלום, הוא ספא באמירים המתמחה בכל סגנונות העיסוי. ספא חלום, מביא לכם את המיטב שבטיפולי הספא ברמה המקצועית והאיכותית ביותר:

משך העיסוי שעה וחצי או שעה של עיסוי בארבע ידיים

טיפול האיורוודה נעשה באמצעות שמן שומשום חם. ומחולק ל-2 חלקים, בחלקו הראשון הנקרא , "אביאנגה", מורח המטפל את המטופל בשמן שומשום חם, העיסוי נעשה בתנועות עדינות, איטיות, מעגליות, החוזרות על עצמן. תנועות אלה, משחררות אנרגיה עצורה ממרכזי האנרגיה ( צ'קרות ), ומכניסות את המטופל למצב עמוק ומדיטטיבי של רוגע ושלווה.

בחלקו השני של הטיפול הנקרא "שירודרה" - ננסך על מצחו של המטופל שמן שומשום חמים, על האזור הנקרא העין השלישית, אחת מן הצ'קרות היותר פעילות וחשובות מבחינה רוחנית. ניסוך השמן מביא את המטופל לשלווה, רגיעה מוחלטת ואף יש האומרים כי ניתן להגיע למצב של שחרור מוחלט ונירוואנה.

מקורו של עיסוי האיורוודה  מהודו והוא חלק משיטת ריפוי טבעית הנקראת איורוודה. משמעות המילה איורוודה בסנסקריט, שהיא שפה הודית עתיקה , הוא  "מדע החיים". האיורוודה נחשבת לשיטת הרפואה הטבעית-הוליסטית העתיקה בעולם. ברור כי העיסוי הזה, אשר תפס פופולריות כה רבה במערב בעת האחרונה, הוא רק בבחינת קצה הקרחון, מתורה הוליסטית רחבת יריעה, הכוללת את מדע החיים על כל מורכבותו ועל כל התחומים הרבים והמגוונים המרכיבים אותו.

עיסוי איורוודה, הוא אחד מהעיסויים בספא חלום, ספא בצפון המציע לכם את מיטב טיפולי הספא, ברמה מקצועית גבוהה ובאוירה כפרית מיוחדת במינה.

בספא חלום, ספא באמירים, ניתן להזמין גם  חבילת פינוק ליום שלם או ללילה, הכוללת צימר עם ספא. חבילה זאת כוללת צימר רומנטי עם ג'קוזי, בקבוק יין, ועוד שפע פינוקים בצימר. עיסוי מפנק וארוחה חלבית עשירה המוגשת עד אליכם לצימר. ניתן לשדרג את החבילה לחבילה מיוחדת הכוללת עיסוי איורוודה לשני בני הזוג!
עוד בספא חלום באמירים, חבילת ספא הכוללת - בחירה בין מגוון טיפולי ספא, ארוחה חלבית גלילית עשירה, ושימוש פרטי במתקני הספא.

טיפולי ספא ועיסויים נוספים, ניתן למצוא באתר שלנו,   ספא חלום באמיריםספא חלום, הוא ספא בוטיק באמירים המציע לאורחיו חווית ספא מיוחדת במינה, חוויה חלומית לגוף ולנפש
כמו כן מציע הספא לאורחיו קונספט ייחודי של ספא בצפון, המציע ספא פרטי לאורחיו, במשך חבילות הספא או חבילת יום פינוק ליום או ללילה