סדנת עיסוי זוגית

רוצים לעבור סדנה זוגית, כייפית בעיסוי בשמנים? מרגישים שיש לכם את הטאצ' ?

בואו ליום פינוק בספא חלום באמירים. סדנת עיסוי זוגית, הוא יום חוויתי מדהים לשיפור הזוגיות, יום בו תלמדו להכיר את טכניקות העיסוי השונות, ואת הדרך בה תוכלו להעניק האחד לשני, עיסוי מפנק ומרגיע. בסדנת העיסוי הזוגית, תלמדו לקרוא את גופכם שלכם, ואת גופו של בן/בת  הזוג שלכם. כמו כן, תלמדו לזהות אזורים מתוחים, תכירו נקודות אנרגטיות שונות, שעוזרות להפיג מתחים וכאבים, תלמדו להשתמש בכוחות האנרגיה הקיימות מסביבכם ובתוככם ועוזרות לכם להעניק זמן איכותי של ריפוי ורגיעה  האחד לשני.

כמו- כן,  תוכלו להתפנק במתקני הספא, בפרטיות, ולבסוף להנות מארוחה חלבית בריאותית, בספא חלום באמירים.

במהלך הסדנה, יזכה כל אחד מכם לטיפול בארבע ידיים, מידיו של בן זוגו, ביחד עם ידי המטפל/ת המעביר/ה את הסדנה. עיסוי זה, עיסוי בארבע ידיים, הוא חוויה בלתי נשכחת  לכשעצמה.
הסדנה  מיועדת לשיפור הזוגיות בין בני הזוג, ותיתן לכם כלים נהדרים בעיסוי, אותם תוכלו לקחת עמכם הביתה, כמתנה לכל החיים. באמצעות הידע שתרכשו בסדנה בספא חלום,  תוכלו לפנק את אהוביכם, בכל עת שתחפצו. רוצים כבר להתחיל בסדנת עיסוי לשיפור הזוגיות ? תוכלו לקרוא קצת טיפים, על עיסוי בשמנים, ב- עיסוי בשמנים ספא חלום - ספא  בוטיק באמירים, הוא ספא בצפון המביא בפניכם את האפשרות לחוות חווית ספא מיוחדת  במינה,  חוויה חלומית לגוף ולנפש.

סדנת עיסוי זוגי, עוצבה בספא חלום באמירים בכדי להעניק לכם כלי איכותי ומיוחד לשיפור הזוגיות ולהעשרתה.

       

כמו כן, מציע לכם ספא חלום - ספא בצפון, חבילת ספא, חבילת פינוק וטיפולי ספא איכותיים.