עיסוי בשמנים

ספא חלום באמירים ממליץ איך לתת עיסוי מפנק לבן/בת הזוג, מבלי לשבור את האצבעות... מתוך סדנת עיסוי זוגית, אחת מחבילות הספא המיוחדות, המוצעות לאורחי ספא חלום, ספא באמירים: 
חשוב לזכור כי בזמן העיסוי, בדרך של מגע, אנו נוגעים באדם אחר, פאר היצירה האלוהית, שיא היצירה של הטבע. על-כן, עלינו להתייחס אל האדם בו אנו מטפלים בכבוד, וכמעט ב-"יראת קודש"
זמן הטיפול, הוא זמן של רגיעה מוחלטת למטופל. מתוך השקט העמוק, המדיטטיבי, בו הוא שרוי, יש לו הזדמנות להקשיב לרחשי גופו, ללמוד להכיר את גופו מחדש. כמו כן, זוהי הזדמנות נפלאה בעבור המטופל, להשתיק את זרם המחשבות האין סופי שחולף במוחו, להתמסר לתחושה הנפלאה של הוויה בתוך הרגע הזה. על המטפל, להיות בעצמו שרוי במצב דומה, רגוע ובטוח בתנועותיו לחלוטין, אחרת לא יצליח להעביר למטופל את האפשרות להיכנס למצב תודעתי רגוע.
המטפל חייב להיות קשוב לסימנים הנובעים מגופו של המטופל, ובהתאם לכך לכוון את עוצמת ואופן הטיפול. יש לאפשר "לעיניים שבכפות הידיים" לראות ולחוש את המתרחש בגופו של המטופל, ולעזור לו מתוך רגישות ואהבה, לפגוש את ה"מקומות הכואבים" בגופו ולרפא אותם.
 
התגובה הספונטנית הטבעית של המטופל, לתחושה של כאב המתעוררת בגופו במהלך העיסוי, היא תגובה של ל"הסתגר" או ל"התכווץ" בו ברגע בו הוא חש בכאב המתעורר בנקודה מסוימת בגופו. במקום זאת, צריך המטופל להישאר רגוע, לנשום עמוק, ולבוא עם כל התודעה, לתוך אותה הנקודה שבה התעוררה תחושת הכאב, ולהישאר בתוך הנקודה הזאת, בשקט. פעולה זאת יכולה לעזור להפיג את המתח האצור בתוך המקום הזה, ולשחרר משם את הכאב. על המטפל, לגלות רגישות ועדינות כלפי המטופל ולעזור לו להתמודד עם המפגש שלו עם "נקודות הכאב" שבגופו.
בספא חלום, ספא באמירים המטפל במסירות ובמקצועיות באורחי הספא, אנו מאמינים כי חמלה, אהבה, ודאגה לשלומו של האחר, הם אבני היסוד בהם משתמש המטפל, בכדי לעזור למטופל לפגוש את עצמו. השתמשו בהם!
 
עיסוי בשמנים – טכניקות עיסוי  ומהלך העיסוי.
"סטרס" או מתח, הם מן הרעות החולות הגרועות ביותר, של האדם המודרני בעת הזאת. במהלך העיסוי, אנו מנסים לנקז החוצה אנרגיות שליליות שהצטברו בגוף כתוצאה מחשיפה יום-יומית למתח, חרדה וכו'.
העיסוי על כן מתחיל כאשר המטופל שוכב על בטנו, ידיו לצידי הגוף. העיסוי מתחיל בגב ובשכמות, ולאחר מכן בידיים, כל יד לחוד, ולבסוף, שניהם ביחד. כאן, דרך אצבעות הידיים, אנו ממש מוציאים החוצה את האנרגיה השלילית ששוחררה מן הכתפיים ומן השכמות.
 
עוברים לחלק האחורי של הרגליים, שוקיים וירכיים, כל רגל לחוד, ומסיימים בשני הרגליים ביחד.
דרך הרגליים, אנו מנקזים החוצה את האנרגיה השלילית שהצטברה ברגליים, ובגב התחתון.
בסיום שלב זה, אנו מתהפכים בעדינות על הגב, וממשיכים את העיסוי על הצד הקידמי של הרגליים, כל רגל לחוד, כולל דקות מספר על כפות הרגליים, ומסיימים בעיסוי על שני הרגליים ביחד, מנקזים החוצה את שאריות האנרגיה השלילית שעוד נותרה ברגליים.
 
מכאן עוברים לעיסוי עדין בבטן ובמפתח הלב. זהו קטע מאוד רגיש של העיסוי, ודורש מן המטפל את מיטב רגישותו בכדי לצלוח את הקטע הזה בהצלחה..
אנו מסיימים את העיסוי בראש, בקרקפת, בעורף ובצוואר. זהו החלק המפנק ביותר שבמהלך העיסוי, והוא שייתן את ה"פינאלה" הראויה לשעה מאוד מיוחדת, בה אתם מעניקים לאדם אהוב, אפשרות להשתחרר ממתחים, ולבוא למקום של שקט, רגיעה ומנוחה.
 
טכניקת עיסוי מיוחדת זאת, פותחה וזוככה מתוך נסיון של שנים רבות על-ידי בעלי ספא חלום, ספא בצפון, המעניק לכם הזדמנות נדירה ללמוד את רזי העיסוי ממקום עמוק של דאגה ואהבה לזולת.
שיהיה לכם כייף!
 
רוצים לעבור סדנה זוגית כיפית בעיסוי בשמנים, שתשפר לכם את הזוגיות, ותיתן לכם כלים נהדרים בעיסוי ?  ראו סדנת עיסוי זוגית לשיפור הזוגיות
ספא חלום באמירים, הוא ספא בצפון, המציע לכם מגוון טיפולי ספא ועיסויים, חווית ספא ייחודית ומיוחדת במינה, חוויה חלומית לגוף ולנפש.