טיפולי יופי

הוסיפו לחבילת הספא שלכם, טיפולי יופי וטיפולי פנים - עכשיו במבצע!

ספא חלום הוא ספא בצפון המציע לאורחי הספא, נוסף למגוון רחב של עיסויים, גם את סדרת טיפולי היופי והספא עם המוצרים של חברת ג'רנטיק וטיפולי פנים טבעיים עם מוצרי הטיפוח הטבעיים שאנחנו מייצרים במקום "זמן חלום - קוסמטיקה טבעית מהגליל.
ג'רנטיק, החברה הבינלאומית המובילה בטיפולי פנים יופי וגוף, נותנת מענה לכל בעיות העור, ומציעה סדרת טיפולים ייחודית לספא. ספא חלום באמירים, גאה להיות חלק ממשפחת ג'רנטיק , ומציע לאורחי הספא מבצע היכרות עם מגוון טיפולי היופי והספא של ג'רנטיק. 
זמן חלום - מוצרי טיפוח טבעיים מהגליל, אלו מוצרי טיפוח טבעיים שאנו רוקחים במקום, המוצרים שלנו 100% טבעיים, אורגניים, טבעוניים, ללא חומרים משמרים רעילים, ללא חומרי ריח וכימיקלים רעילים.

ניתן לשלב את הטיפולים שבמבצע, עם חבילת הספא שבחרתם, בכוונתנו להציע לכם מגוון מייצג של טיפולי פנים ויופי עם המוצרים של זמן חלום וג'רנטיק, אותם תוכלו בקלות לשלב עם חבילת הספא שבחרתם:

טיפול פנים טבעי: טיפול זה מותאם במיוחד עבורך ומותאם לסוג העור שלך, טיפול אנטי אייג'ינג לעור מבוגר ויבש, טיפול באקנה, טיפול בעור שמן ומעורב וטיפול בכתמים. הטיפולים נעשים עם מוצרי הטיפוח הטבעיים שלנו - "זמן חלום - מוצרי טיפוח טבעיים מהגליל", ללא חומרים משמרים רעילים, ללא חומרי ריח וכימיקלים רעילים. הטיפול כולל ניקוי, פילינג טבעי, הסרת קומודונים, הזנה של העור עם מוצרי הזנה איכותיים בהתאם לסוג העור שלך ומסיכה מותאמת אישית.  המותאם ספציפית עבורך, יוציא אותך רעננה, זוהרת עם חיוך רחב על הפנים. מחיר טיפול זה הוא 320 ₪


עיסוי פנים יפני - עיסוי המבוסס על תורת היופי היפני בה השתמשו נשות הקיסר לחידוש וריענון מראה העור, הטיפול הוא בעל השפעה מטהרת, משפיע על האטת סימני הגיל, שיפור מצב העור, מוצוקו ועיכוב תהליך הזדקנות העור. מחיר טיפול זה הוא 320 ₪

טיפול יופי ג'רנטיק: טיפול זה מותאם במיוחד עבורך, לאחר אבחון ראשוני של סוג העור שלך. הוא מתחיל בנקוי הפנים בחומרי הניקוי הייחודיים של ג'רנטיק המנקים את עור הפנים עד לעומק, מסירים תאים מתים מן העור ומכינים אותו להמשך הטיפול. לאחר מכן, עוברים לפילינג עדין עם אחד מתכשירי הפילינג האיכותיים של ג'רנטיק. לאחר עיסוי הפנים בשמן עיסוי מיוחד של ג'רנטיק, ממשיכים בהזנת עור הפנים בסדרת מוצרי הזנה איכותיים, בהתאם לסוג עורך. לבסוף, מסיכה מזינה, מנוחה, ניקוי הפנים, ומריחת קרם הגנה מזין – טיפול מדהים מבית היוצר של ג'רנטיק, המותאם ספציפית עבורך, יוציא אותך רעננה, זוהרת עם חיוך רחב על הפנים.
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 320 ₪. עכשיו

 
טיפול רגליים של ג'רנטיק: לא עוד טיפול פדיקור רגיל, אלא טיפול רגליים הוליסטי של ג'רנטיק. הטיפול מפיג עייפות מרגליים כואבות וכבדות, מנקה את כף הרגל מתאים יבשים ומתים וממריץ חידוש עור כף הרגל, עובד על נקודות רפלקסולוגיה בכף הרגל ותורם להרגשה כללית של מרץ וחיוניות. נתחיל את הטיפול באמבטית מלח אמבט מועשר בשמנים ייחודיים של ג'רנטיק. משם נמשיך לפילינג מכני ופילינג מלח ים של ג'רנטיק, המסייע להסרת העור היבש ותאי עור מתים מכפות הרגליים, ומכין את כף הרגל להמשך הטיפול. נמשיך במריחת כף הרגל בשמן ייחודי של ג'רנטיק. די בטיפה אחת מן השמן האיכותי והמדהים הזה, בכדי לגרום למטופל תחושה עמוקה של רוגע ושלווה. נמשיך בעיסוי כף הרגל והרגליים בשמן עיסוי מועשר של ג'רנטיק ונסיים בהזנת הרגל עם קרם מזין מיוחד לכפות הרגליים מבית ג'רטיק.
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 320 ₪.

 
טיפול פילינג מלח לגוף: טיפול זה, הוא חוויה מדהימה, וניתן לשלב אותו כתוספת לעיסויים שבחרתם, במסגרת חבילת הספא שלכם. פילינג מלח ים של ג'רנטיק, הוא מוצר איכותי מבית היוצר של ג'רנטיק. מלח הים הנאסף במקומות מיוחדים מהים האטלנטי, מועשר בשמנים ייחודיים, היודעים להספג אל הגוף דרך העור, ולגרום למטופל תחושה עמוקה של רוגע ושלווה. המלח, מקרצף מעל העור את כל התאים המתים, פותח את נקבוביות העור, ממריץ את מחזור הדם וחילוף החומרים ומזין את העור בשמנים הייחודיים בהם הוא ספוג. הטיפול נעשה על כל הגוף, כהכנה לעיסוי, וכמובן שהוא הופך כל עיסוי רגיל לחוויה יוצאת דופן!
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 320 ₪.


טיפולים נוספים: נוסף אנחנו מטפלים בספא חלום במגוון טיפולים כמו - יעוץ תזונה לאורח חיים בריא, טיפולי הרזייה, טיפול בצלוליט, טיפול בנשירת שיער, טיפול בפטרת והקלה במצבים של פסוריאזיס ואסטמה של העור. מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים 


      
כל אחד מהטיפולי המוצעים כאן, הוא טיפול מצויין להעשרה ושדרוג חבילת הספא שבחרתם. ניתן לשדרג את החבילה שלכם באחד או יותר מטיפלי ג'רנטיק המוצעים, אשר נבחרו בקפידה בכדי שיוכלו להתאים לכל אחד ואחת.
אתם מגוונים, בוחרים, ומחליטים, איזה מן הטיפולים המוצעים לכם כאן במחיר חסר תקדים, מתאים במיוחד עבורכם, מוזמנים להכנס לקישור לבדוק עוד מבצעי ספא בצפון ספא חלום הוא ספא באמירים המציע לכם מגוון מבצעי ספא וחבילות ספא מגוונות ומיוחדות, עם אפשרות שילוב טיפולי יופי, פנים וספא של ג'רנטיק, באוירה כפרית נינוחה ומרגיעה ובאיכות ללא פשרות!