טיפולי יופי

הוסיפו לחבילת הספא שלכם, טיפולי יופי וטיפולי פנים של ג'רנטיק - עכשיו במבצע!

 
ספא חלום הוא ספא בצפון המציע לאורחי הספא, נוסף למגוון רחב של עיסויים, גם את סדרת טיפולי היופי והספא של ג'רנטיק. ג'רנטיק, החברה הבינלאומית המובילה בטיפולי פנים יופי וגוף, נותנת מענה לכל בעיות העור, ומציעה סדרת טיפולים ייחודית לספא. ספא חלום באמירים, גאה להיות חלק ממשפחת ג'רנטיק , ומציע לאורחי הספא מבצע היכרות עם מגוון טיפולי היופי והספא של ג'רנטיק. ניתן לשלב את הטיפולים שבמבצע, עם חבילת הספא שבחרתם, במחירי מבצע מדהימים, לתקופת היכרות מוגבלת בלבד! בכוונתנו להציע לכם מגוון מייצג של טיפולי ג'רנטיק, אותם תוכלו בקלות לשלב עם חבילת הספא שבחרתם:
 
טיפול יופי ג'רנטיק: טיפול זה מותאם במיוחד עבורך, לאחר אבחון ראשוני של סוג העור שלך. הוא מתחיל בנקוי הפנים בחומרי הניקוי הייחודיים של ג'רנטיק המנקים את עור הפנים עד לעומק, מסירים תאים מתים מן העור ומכינים אותו להמשך הטיפול. לאחר מכן, עוברים לפילינג עדין עם אחד מתכשירי הפילינג האיכותיים של ג'רנטיק. לאחר עיסוי הפנים בשמן עיסוי מיוחד של ג'רנטיק, ממשיכים בהזנת עור הפנים בסדרת מוצרי הזנה איכותיים, בהתאם לסוג עורך. לבסוף, מסיכה מזינה, מנוחה, ניקוי הפנים, ומריחת קרם הגנה מזין – טיפול מדהים מבית היוצר של ג'רנטיק, המותאם ספציפית עבורך, יוציא אותך רעננה, זוהרת עם חיוך רחב על הפנים.
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 280 ₪. עכשיו, מחיר הכרות מיוחד למשדרגים את חבילת הספא עם טיפול זה, רק 180 ₪ !

 
טיפול רגליים של ג'רנטיק: לא עוד טיפול פדיקור רגיל, אלא טיפול רגליים הוליסטי של ג'רנטיק. הטיפול מפיג עייפות מרגליים כואבות וכבדות, מנקה את כף הרגל מתאים יבשים ומתים וממריץ חידוש עור כף הרגל, עובד על נקודות רפלקסולוגיה בכף הרגל ותורם להרגשה כללית של מרץ וחיוניות. נתחיל את הטיפול באמבטית מלח אמבט מועשר בשמנים ייחודיים של ג'רנטיק. משם נמשיך לפילינג מכני ופילינג מלח ים של ג'רנטיק, המסייע להסרת העור היבש ותאי עור מתים מכפות הרגליים, ומכין את כף הרגל להמשך הטיפול. נמשיך במריחת כף הרגל בשמן ייחודי של ג'רנטיק. די בטיפה אחת מן השמן האיכותי והמדהים הזה, בכדי לגרום למטופל תחושה עמוקה של רוגע ושלווה. נמשיך בעיסוי כף הרגל והרגליים בשמן עיסוי מועשר של ג'רנטיק ונסיים בהזנת הרגל עם קרם מזין מיוחד לכפות הרגליים מבית ג'רטיק.
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 280 ₪, עכשיו במבצע למשדרגים את חבילת הספא – רק 180 ₪!

 
טיפול פילינג מלח לגוף: טיפול זה, הוא חוויה מדהימה, וניתן לשלב אותו כתוספת לעיסויים שבחרתם, במסגרת חבילת הספא שלכם. פילינג מלח ים של ג'רנטיק, הוא מוצר איכותי מבית היוצר של ג'רנטיק. מלח הים הנאסף במקומות מיוחדים מהים האטלנטי, מועשר בשמנים ייחודיים, היודעים להספג אל הגוף דרך העור, ולגרום למטופל תחושה עמוקה של רוגע ושלווה. המלח, מקרצף מעל העור את כל התאים המתים, פותח את נקבוביות העור, ממריץ את מחזור הדם וחילוף החומרים ומזין את העור בשמנים הייחודיים בהם הוא ספוג. הטיפול נעשה על כל הגוף, כהכנה לעיסוי, וכמובן שהוא הופך כל עיסוי רגיל לחוויה יוצאת דופן!
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 280 ₪. עכשיו למשדרגים את חבילת הספא, במחיר היכרות מיוחד לתקופה מוגבלת – רק 180 ₪!

 
טיפול מסיכה מחממת לגב:  טיפול זה ייחודי לג'רנטיק, הוא טיפול מצויין להקלת מתח וכאבי גב והוא תוספת נפלאה לחבילת הספא שלכם. טיפול זה יפוך כל עיסוי רגיל שבחרתם, לחוויה מיוחדת במינה. הטיפול כולל פילינג מלח על אזור הגב, דבר המכין את העור לספיגת החומרים הפעילים המונחים על הגב בהמשך הטיפול. הטיפול ממשיך בעיסוי הגב בשמן מרגיע של ג'רנטיק, ולבסוף, מסיכה מינרלית מחממת, ה"שואבת" מן הגב מתחים, רעלים, ומשאירה את המטופל עם תחושה מדהימה של רעננות ונינוחות.
מחירו הרגיל של טיפול זה הוא 280 ₪. למשדרגים את חבילת הספא שלהם בטיפול זה, מחיר מיוחד של 180 ₪ בלבד!
 
      

 
כל אחד מהטיפולי המוצעים כאן, הוא טיפול מצויין להעשרה ושדרוג חבילת הספא שבחרתם. ניתן לשדרג את החבילה שלכם באחד או יותר מטיפלי ג'רנטיק המוצעים, אשר נבחרו בקפידה בכדי שיוכלו להתאים לכל אחד ואחת.
אתם מגוונים, בוחרים, ומחליטים, איזה מן הטיפולים המוצעים לכם כאן במחיר חסר תקדים, מתאים במיוחד עבורכם, מוזמנים להכנס לקישור לבדוק עוד מבצעי ספא בצפון 

ספא חלום הוא ספא באמירים המציע לכם מגוון מבצעי ספא וחבילות ספא מגוונות ומיוחדות, עם אפשרות שילוב טיפולי יופי, פנים וספא של ג'רנטיק, באוירה כפרית נינוחה ומרגיעה ובאיכות ללא פשרות!