ספא אמירים


ספא חלום - ספא אמירים


ליהי ושמואל בעלי המקום, בנו במו ידיהם, מתחם יפהפה של ספא בוטיק וצימרים באמירים. הספא והצימרים, ממוקמים במושב אמירים בצפון, מול נוף עוצר נשימה, עטופים בירוק, וטובלים באוויר הרים צלול. בני הזוג למדו את אומנות העיסוי, לפני שנים רבות, בבתי ספר בארץ ובחו"ל.

שמואל, למד עיסוי באוסטרליה, לפני כ-20 שנים! ומאז תוך עיסוק והשתלמויות בנישות וטכניקות שונות של עיסוי וטיפול במגע, שכלל ועיצב טכניקה ייחודית רק לו, המבוססת על ניסיון רב בתחום, וקשב רב למטופלים בזמן העיסויים. ההתמחות שלו היא בין היתר: עיסוי באבנים חמות, עיסוי איורוודה, עיסוי ענוג, עיסוי שבדי, Foot massage, עיסוי משולב, עיסוי לומי לומי, טיפולי יופי, טיפולי פנים ועוד...

ליהי, למדה רפואה סינית, טיפול שיאצו, וטוינא במכללת מדיסין ומכללת הגליל המערבי. לאחר מכן השתלמה בעיסוי וטיפול שיאצו, זן שיאצו וטווינה עם מאסטרית זן שיאצו באוסטרליה במשך שנתיים, למדה עיסוי שבדי הוליסטי במכללת לוטוס, ובנוסף למדה עיסוי תאילנדי ורפלקסולוגיה תאילנדית ( Foot Massage) בתאילנד, היא עוסקת במתן עיסויים וטיפולים לאורחי ספא חלום באמירים מזה שנים רבות, וכאן צברה נסיון עשיר, שהועשר אף יותר במספר השתלמויות שעברה במשך הזמן, בטכניקות עיסוי נוספות. היום מטפלת ליהי, תוך שהיא מעניקה למטופליה את מגע ידי הזהב שלה, לבד מהשיטות בהן התמחתה, גם במבחר טכניקות נוספות. בין השאר, מטפלת ליהי בשיאצו, טווינא, עיסוי באבנים חמות, עיסוי איורוודה, עיסוי משולב, עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, Foot Massage, עיסוי בשמנים ארומטיים לאחרונה עברה השתלמות בחברת הקוסמטיקה ג'רנטיק  וקיבלה תעודת ג'רנטיקאית מוסמכת, מטפלת עם המוצרים של ג'רנטיק. בין טיפולי ספא ג'רנטיק בהם מתמחה ליהי, ניתן למנות  טיפולי פנים, טיפול פנים יופי, טיפול פנים אנטי אייג'ינג וטיפול פנים לבעיות ספציפיות, בנוסף גם טיפולי גוף  ג'רנטיק, טיפול רגיעה ויופי, טיפול מסיכה מחממת, טיפול להקלה על רגלים כבדות, וטיפול לעיצוב וחיטוב הגוף.  


ספא אמירים    ספא אמירים    ספא אמירים

באהבה ובמסירות מטפלים ליהי ושמואל באורחים הרבים הפוקדים את ספא חלום –  ביחד עם צוות מטפלים נוסף, ממיטב המטפלים באמירים, יצרו כאן באמירים, מרכז ספא בוטיק עם טיפולי ספא, הנותן אתנחתא מבורכת לאורחים הפוקדים את אמירים, ומעניקים להם חוויה איכותית, מקצועית, מתנה נפלאה אותה ייקחו עמם האורחים הביתה, בתום חופשה מיוחדת באמירים, ההופכת למיוחדת אף יותר בתום הביקור בספא חלום. בנוסף, ניתן לקבל בספא חלום, חבילת ספא, חבילת פינוק, יום כייף, המשלבות גם שהות של כמה שעות, יום שלם או לילה בצימרים של זמן חלום.
חבילות הפינוק בספא חלום, ביחד עם השהות בצימרים המפנקים שלנו, נקראת חבילת "צימרים עם ספא באמירים"  החבילה הזאת מתאימה במיוחד לזוגות אוהבים והחוויה היא המתנה המושלמת לבן או בת הזוג ביום ההולדת, ביום הנישואין, בירח דבש, או למען הכיף וההנאה שבקבלה.
ספא חלום באמירים  מציע קונספט ייחודי לאורחיו, הקונספט של ספא פרטי. זהו ספא זוגי, או ספא לקבוצות, המעניק לכם שהות פרטית במתחם הספא. כל הטיפולים מתבצעים בחדר טיפולים זוגי, באווירה נעימה ונינוחה, לאור נרות , לצלילי מוסיקה מיוחדת מרגיעה, פכפוך מפלי מים, וריח קטורת הנישא באוויר.
ספא חלום, הוא ספא בצפון המציע לאורחים חווית ספא ייחודית - ספא בוטיק מעוצב, באוירה פרטית ורומנטית  
כמו כן מוצעות לאורחינו חבילות ספא, חבילת פינוק, חבילת ספא לקבוצה, טיפולי ספא איכותיים וטיפולי ספא  ג'רנטיק