חמאם טורקי בצפוןחמאם טורקי בספא חלום באמירים 

 

חבילת חמאם מלכותית מחיר החבילה לזוג -  1370 ש"ח עכשיו במבצע!


החבילה כוללת:

 
  • ספא פרטי - שהייה פרטית במתחם הספא למשך 4.5 שעות
  • עיסוי חמאם טורקי - 30-40  דקות עיסוי חמאם טורקי  ייחודי שפותחה בספא חלום. העיסוי מתבצע בחמאם טורקי. העיסוי כולל קרצוף כל הגוף בליפה מיוחדת. פעולת הקרצוף ממריצה את מחזור הדם, מסייעת בטיהור הגוף מרעלים ומנקה את נקבוביות העור. לאחר מכן, שטיפת הגוף בזרמי מים חמימים וקרירים לסרוגין. בשלב הבא, נעטף המטופל כיסוי הגוף בהררי קצף סבון. קצף הסבון מיוצר מסבון שמן זית טבעי, הידוע בסגולות המרפא שלו ומעשיר את העור בויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאות העור. לבסוף, מגיע השלב המפנק:  עיסוי מרגיע של כל הגוף בקצף סבון ושטיפת המטופל במים חמימים וקרירים לסרוגין.
  • טיפולי ספא - בנוסף לטיפול המפנק בחמאם הטורקי, כוללת החבילה גם 60 דקות של עיסוי מפנק בשמנים ארומטיים חמים. אפשרות בחירה בין מגוון טיפולי ספא ועיסויים, עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עיסוי משולב, אבנים חמות ועוד...
  • שימוש פרטי במתקני הספא - ג'קוזי משוכלל עם 120 סילוני מים ואויר, סאונה פינית יבשה, סאונה רטובה, פינת מנוחה עם שתיה חמה/קרה, כיבוד קל, מרפסת ענקית צופה לנוף גלילי עוצר נשימה, עם פינות מנוחה מוצלות ומיטות שיזוף
  • ארוחה מפנקת - ארוחה חלבית צמחונית עשירה, המוגשת במסעדת הספא אל מול הנוף...
ניתן לשדרג את חבילת החמאם המלכותית עם טיפולי יופי וטיפולי פנים של ג'רנטיק.

ספא חלום באמירים, הוא ספא בצפון, המציע לכם חווית ספא מדהימה ומיוחדת - חווית חמאם טורקיחמאם טורקי    חמאם טורקי בצפון    חמאם טורקי באמיריםהפירוש המילולי של השם "חמאם" מהשפה הערבית, הוא קרוב לודאי, "מקום שמחמם" או מקום לרחצה במים חמים. כבר בימיו הראשונים של החמאם, הוא היה תמיד צמוד למקום, בו נבעו מבטן האדמה מעיינות חמים, והם שחיממו את חדר או חדרי החמאם. כמו כן, כתוצאה מהאדים הרבים הנפלטים מן המים החמים לחלל החדר, נוצרת בחלל חדר החמאם, רמת לחות גבוהה. במידה ולא נמצא מקור טבעי למים חמים, חומם החמאם באמצעות תנורי הסקה , המופעלים באש  עצים המובערת בתנור הצמוד לחמאם. התנורים סיפקו חום לחלל החמאם וגם הרתיחו מים שהחדירו אדים לחלל החמאם. דוגמא נפלאה לשיטה זאת, ניתן לראות בארמון הורדוס במצדה, או בחמת גדר, שם חומה  רצפת החמאם, באמצעות מים חמים, הנובעים באופן טבעי מן האדמה. הימצאותם של ממצאים ארכאולוגיים כה קדומים ( מתקופת הרומאים ) לקיומו של חמאם טורקי, מעידים על כך, כי השימוש בחמאם טורקי, לניקוי והטהרות, כמו גם למפגשים חברתיים, איננו "טרנד" מודרני שהומצא בטורקיה, או באחד מאתרי הספא המודרניים בעת החדשה, אלא טכניקת הטהרות גופנית ונפשית, המלווה את האדם כמעט מאז עמד על דעתו. חמאם טורקי, מעניק הזדמנות נפלאה למגע עם מים. הטבילה במים, או יציקת מים על הגוף, שמשו מאז ומתמיד את האדם לנקוי והטהרות חיצוניים ופנימיים כאחד.

חמאם טורקי מודרני, משתמש באמצעים מודרניים להסקה וחימום חלל החמאם. טכניקות מודרניות, מאפשרות יצירת חדרי חמאם, אפילו בחללים קטנים, הנמצאים באתרי ספא מודרניים. כזהו חדר החמאם הטורקי של ספא חלום באמירים. ניתן להשתמש בחמאם, לשהייה מענגת ורחצה עצמית. או-אז, יהיה החמאם מעין חדר של "סאונה רטובה". מאידך, ניתן לקבל עיסוי חמאם מידיהם המיומנות של מטפלי הספא. העיסוי מתבצע על מיטת טיפולים מחוממת הבנויה מאבן-שיש טבעית.  ספא חלום,  הוא ספא ייחודי באמירים שבלב הגליל, אשר פיתח טכניקה ייחודית לעיסוי בחמאם. עיסוי חמאם כולל קרצוף ממריץ ומטהר של כל הגוף, באמצעות כפפת -ליפה מיוחדת, המיועדת למטרה זאת. כמו כן כולל העיסוי, עטיפת המטופל ב"הר" של קצף סבון, הגורם לתחושה מאוד מפנקת של ריחוף ורעננות. הסבון בשימוש בחמאם, הוא סבון טבעי, העשוי משמן זית טבעי.
בתום העיסוי, עובר המטופל סדרת שטיפות במים חמימים וקרים לסרוגין. דבר זה מגביר את חווית ההטהרות והנקיון, ממריץ את מחזור הדם, וגורם למטופל לקום ממיטת הטיפול, רענן ונקי למשעי.
עיסוי חמאם טורקי, אורך כמחצית השעה עד 40 דקות. לאלה המבקשים להעצים את חווית הפינוק, מומלץ לעבור מחדר החמאם, לחדר הטיפולים, לקבלת  עיסוי הוליסטי עם שמנים ארומטיים, שהוא הסיומת האידיאלית לטיפול בחדר חמאם טורקי.

ספא חלום הוא ספא בצפון בעל אופי ייחודי, המציע לכם חבילת ספא מיוחדת במינה הנקראת "חבילת חמאם מלכותיתספא פרטי, באוירה גלילית פסטורלית, מול נופי גליל עוצרי נשימה...