ספא בוטיק

ספא בוטיק, הוא ספא המציע לאורחיו את כל המתקנים והשרותים המוצעים לו באתר ספא גדול, אך בשל ממדיו הצנועים יותר ועיצובו המקורי והמיוחד, הוא שומר על אוירה שקטה ונינוחה ועל אינטימיות מסוימת, למרות כי הוא ספא ציבורי. ספא חלום באמירים, הממוקם בפינה מדהימה בקצה הכפר אמירים, הוא ספא בוטיק, מן המשובחים שמסוגו. ספא חלום הוא ספא בצפון, המוקף בחורש גלילי טבעי, ומשקיף אלי נופים מרהיבים. ספא זה תוכנן ועוצב בקפידה, בכדי להעניק לכם, אורחי הספא, חוויה שלא במהרה תשכח.

הספא כולל חדרי מלתחות, שרותים ומקלחות, ג'קוזי ענק, מן המשוכללים שישנם, עם 120 ג'טים, שתי חדרי טיפולים זוגיים, סאונה יבשה עם חלון המשקיף אל הנוף, וחדר חמאם טורקי, (סאונת אדים רטובה). בספא גם מטבח צמחוני המגיש ארוחות בריאות ממיטב המטבח הצמחוני הגלילי,  תה צמחים אורגני טרי מן הגינה ועוד. הארוחות מוגשות לפינת אוכל, הממוקמת ליד חלון ענק המשקיף אל הנוף. בספא גם שפע פינות התרווחות נוחות ומפנקות, הן בתוך חלל הספא המרכזי, והן במרפסת בגדולה המשקיפה אל הנוף.

כל אלה, כלולים במתחם אחד, לא גדול במיוחד, אך מרווח מספיק כדי לאפשר אירוח נוח של זוג אחד ועד קבוצת אנשים, חברים ממקום עבודה או בני משפחה. כך שומר הספא על תחושת האינטימיות והפרטיות של המבקרים במקום. ספא חלום באמירים, הינו המקום האידיאלי לאירוח של קבוצות קטנות של חברים או חברות שרוצות לחגוג מסיבת רווקות בצפון, של בני משפחה החוגגת אירוע משפחתי מיוחד לאחד מבני המשפחה, או של קבוצת קולגות, ממקום עבודה. בכך, עונה ספא חלום באמירים במדויק, להגדרה של ספא בוטיק. זהו ספא בוטיק, במובן הקלאסי של המילה.

ספא חלום באמירים, עוצב בצורה מקורית, מחומרים טבעיים, ומשרה אוירה אמיתית של רוגע ושלווה על אורחי הספא, תוך שהוא מנצל עד תום את מיקומו המיוחד בגליל ואת הנוף הנשקף מכל עבר, וחודר אל הספא מן החלונות הגדולים. הטיפולים בספא חלום, כוללים כמעט את כל סגנונות העיסוי הקיימים וניתנים לאורחי הספא מצוות של מטפלים מיומנים ומנוסים במיוחד. בעלי הספא, ליהי ושמואל, מטפלים ותיקים ומקצועיים בעצמם, פיתחו סגנונות עיסוי מקוריים ומיוחדים רק לספא חלום, בנוסף לכל סגנונות העיסוי המוכרים, ומעניקים טיפולי-ספא ברמה הגבוהה ביותר לאורחי הספא. ספא חלום באמירים, הינו ללא כל ספק ספא-בוטיק, מקורי ואוטנטי, מן המשובחים שמסוגו, המציע לאורחי הגליל חבילות ספא מגוונות, הכוללות עיסויים ממגוון סגנונות העיסוי, ארוחות בריאות צמחוניות, ושימוש פרטי במתקני הספא. כמו כן, חבילות פינוק הכוללות טיפולי ספא, ארוחות בריאות, ולינה או שימוש יומי באחד מן הצימרים המהודרים, במתחם זמן חלום באמירים.

ספא בוטיק   

 ספא בוטיק, מעניק לאורחיו שרות מיוחד, בתחום הבילוי ותרבות הפנאי. בעולם, מוגדר כל התחום הזה, במילה "Wellness " בכדי להבין את משמעות המושג "Wellness", עלינו לשים לב לכך, כי המילה הזאת כוללת בתוכה את המילה "Well", שפירושה הוא "טוב" או "נעים". גם "בריאות", או תחושת בריאות, מתקשרת לפירוש של המילה "Well". מכאן ניתן להבין, כי הספא, מקושר לתחושת בריאות, להרגשה טובה ונעימה, לתחושה של התרוממות הנפש.

ספא קיים במתכונת זו או אחרת, כבר מן הימים הראשונים של התרבות האנושית העתיקה. שרידים של ספא קדום, מימי הרומאים למשל, אשר גילו את מנעמי הספא כבר לפני אלפי שנים. שרידי ספא קדומים מימי הרומאים ניתן למצוא במצדה, בטבריה, בחמת גדר ובעיר המרחצאות והספא באדן-באדן, אשר בגרמניה, כמו גם בעוד אין ספור מקומות ואתרים אחרים בעולם. אם-כן, ברור כי הצורך לקחת פסק זמן מן הפעילות המתישה והשוחקת, של חיי היום יום, קיים אצל בני האדם, כבר מימים ימימה. האדם, גילה את היתרונות הגלומים בהקדשת שעות אחדות, מדי זמן מה, לטיפוח הבריאות והיופי, במתחם עם אוירה נינוחה ומרגיעה, אשר עוצב במיוחד למטרה זאת, כבר מאז שהחל לעמוד על דעתו. בשל אופיה של בריכת המים החמים, שהיא חלק בלתי נפרד מחווית הספא, אשר היתה ציבורית עוד מימיו הראשונים של הספא, שימש תמיד הספא, בנוסף לשאר תפקידיו, גם תפקיד חברתי ממדרגה ראשונה. כאן נפגשו באווירה נינוחה, חבורות של חברים, אשר נתוודעו לחברים חדשים, בעלי תחומי התעניינות זהים. כאן, באווירה רוגעת, הוחלפו הגיגים, נולדו רעיונות פילוסופיים או מדיניים גדולים, כאן נסגרו עסקאות חשובות. מאז ועד עתה, לא נשתנה הספא במהותו. עד היום, משמש הספא לאותן מטרות. גם היום, או אולי ראוי לאמר, בעיקר היום. שכן היום, יותר מתמיד,  זקוקים בני האדם למקום אליו יוכלו להגיע, בכדי לקחת פסק זמן מן המרוץ המתיש של חיי היום יום. ייתכן, כי לחלק מאתנו, יצא לבקר באחד מאתרי הספא הגדולים, היכן שהוא בארץ או בחו"ל. באתרים אלה, ניתן למצוא שפע של מתקני-ספא, הכוללים בדרך-כלל בריכות מים ציבוריות, חמות או קרות, סאונה יבשה ואולי גם סאונה רטובה, וגם חדרי טיפול פרטיים, לקבלת עיסוי, באחת מסגנונות העיסוי הקיימים.. אתרים אלה, בשל גודלם, משרתים מספר רב של אורחים, ולכן, יכולה להיות לפעמים האווירה בחלק מן האתרים הללו, המונית ואפילו רועשת מדי. ומכאן, צץ ועלה הרעיון של ספא בוטיק.

נשמח לפגוש ולארח גם אתכם, בספא חלום, ספא בוטיק באמירים.

ספא חלום - ספא באמירים המעניק לאורחיו יום כייף בספא,  בפרטיות מלאה, מול נוף עוצר נשימה, בתוך תפאורה גלילית מיוחדת במינה. כמו כן, מציג ספא חלום, שהוא ספא בצפון, את חווית הספא והרוגע הייחודית לו - ספא בוטיק. זהו ספא פרטי מעוצב, המציע לאורחיו את כל מתקני הספא המשוכללים ביותר, במקום ובאוירה אינטימית ופרטית. לכן, ספא חלום הוא ספא בוטיק באמירים - חוויה חלומית לגוף ולנפש