עיסוי משולב


כמו כל שאר העיסויים והטיפולים המוצעים לאורחי ספא חלום, ספא באמירים, גם כאן יצרו בעלי המקום טכניקה יחודית של עיסוי משולב, המעניקה למטופל גם שחרור מלחץ ומתחים וגם הנאה מעיסוי ממריץ ומחדש...

עיסוי משולב משלב בתוכו סוגים שונים של עיסוי, ביניהם עיסוי הוליסטי עם שמנים ארומטיים, עיסוי שוודי, טיפול שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה ועיסוי ראש וקרקפת. המטפל משלב עבודה על השרירים ולחיצות בנקודות אנרגיה לאורך הגוף ובכף הרגל. המטפל משלב במהלך העיסוי, תנועות וטכניקות שונות של עיסוי - מתיחות, לחיצות ותנועות עיסוי מסורתיות.
 

העיסוי המשולב, חודר עמוק ועוזר בשחרור ממתח בשרירים, ותורם לזרימה של הצ'י (אנרגיה) בתעלות האנרגיה בגוף, העיסוי מרפה ומרגיע, ויוצר תחושה של רוגע, שלווה, התחדשות ורעננות.

ניתן להזמין בספא חלום באמירים חבילת פינוק  הכוללת צימר עם ספא. החבילה כוללת צימר רומנטי עם ג'קוזי, בקבוק יין, עיסוי מפנק וארוחה מוגשת לצימר,

כמו כן, ניתן לשלב את העיסוי המשולב עם   חבילת ספא הכוללת טיפולי ספא, ארוחה חלבית גלילית עשירה, ושימוש פרטי במתקני הספא.

 

טיפולי ספא ועיסויים נוספים - ניתן למצוא באתר ספא חלום באמירים. ספא חלום, הוא ספא באמירים, המעניק לאורחיו חוויית ספא ייחודית עם מיטב הטיפולים, באוירה כפרית מיוחדת ומציע לכם את הקוספט הייחודי לחופשת ספא בצפון  הנקרא "ספא בוטיק". חוויה זאת, היא חווית ספא איכותי ופרטי, המעניקה לכם תחושה נפלאה ביום המיוחד לכם.