חדש בספא חלום – עיסוי תאילנדי חלומי

אם אתם רוצים להירגע באמת מכל טרדות היום יום, אתם מוזמנים לקבל עיסוי תאילנדי מקצועי בספא שלנו – ספא חלום.


מהו עיסוי תאילנדי?


עיסוי המורכב מעיסויים ומלחיצות איטויות ועמוקות באזורים בגוף שנוטים להיתפס, כגון גידים, רקמות רכות וכמובן – שרירים. אבל, העיסוי המיוחד הזה לא מתבצע באמצעות כפות הידיים של המטופל כפי שקורה בעיסויים אחרים, אלא באמצעות המפרקים של ידיו ושל רגליו, באמצעות מתיחה של שרירי הגוף וביצוע תרגילים ייעודיים להמרצת מחזור הדם. 

הבדל נוסף בין העיסוי התאילנדי לעיסויים אחרים הוא, שעיסוי תאילנדי בדרך כלל אינו מתבצע על מיטת טיפולים אלא על מזרן דק או על שמיכה – על מנת להגביר את האפקט ולהמריץ עוד יותר את זרימת הדם.


איך מבצעים עיסוי תאילנדי?


המטפל ניצב ליד המזרן שעליו שוכב המטופל ומבצע את העיסויים באזורים המכונים קווי האנרגיה, שהם בעצם המרידיאנים ברפואה הסינית. על פי עקרונות העיסוי התאילנדי דרך קווי האנרגיה האלה הגוף מקבל חום, ולכן חשוב מאוד להזרים בהם את הדם כדי להגיע למצב של אנרגיות מאוזנות. בצומתי האנרגיה – נקודות שנמצאות בנקודות המפגש בין הקווים הללו, מבצע המטפל לחיצות בתנועות מעגליות, לטובת הזרמת הדם, שחרור השרירים והגמשתם. 

התוצאות של הטיפול המורכב הזה הן שרירים משוחררים, רפיון גמור והרגשה פשוט טובה.
אז אם אתם רוצים לשחרר את השרירים, להרגיש את הדם זורם לכם בעורקים ועל הדרך פשוט ליהנות גם מהקלה על מצבי סטרס, כאבי גב, כאבי ראש, נדודי שינה ובעיות רבות נוספות – אתם מוזמנים לספא חלום.
צוות ספא חלום למד לבצע עיסוי תאילנדי מקצועי ומקיף בתאילנד עצמה, כך שמובטחת לכם חוויה מדהימה. 

מוזמנים לבדוק חבילה מיוחדת לאלו מכם שמתגעגעים לתאילנד, חבילה שכולה בניחוח תאילנד, חבילת געגועים לתאילנד

לשירותכם בכל עת,
צוות ספא חלום.