עיסוי באבנים חמות

ספא חלום הוא ספא בצפון ההופך לכם חלום על ספא באמירים, לחוויה מרגיעה ומרוממת-נפש,  ומעניק לכם את 
המיטב של כל סגנונות העיסוי וטיפולי הספא:

עיסוי באבנים חמות - משך העיסוי שעה וחצי  ( ניתן לקבל עיסוי באבנים חמות במתכונת מקוצרת של 60 דקות )
 
כאשר אתם מגיעים לחופשה ב- צימר באמירים, מומלץ להגיע ל- ספא באמירים, ולהתנסות בטכניקת העיסוי באבנים חמות . שמואל וליהי בעלי הספא באמירים, ומעסים מקצועיים, בעלי ידע רב במגוון סוגי עיסויים, יצרו טכניקה חדשה של עיסוי באבנים חמות, המשלבת עיסוי גוף יחודי ועיסוי של הגוף עם האבנים החמות, כך שהאבן היא המשך טבעי של כף היד של המטפל. עיסוי יחודי זה, תורם לתחושה עמוקה של שלווה ושחרור, ומעצים את תחושות השחרור וההטהרות בגוף המטופל, ותורם רבות להרגעת הנפש.
 
עיסוי באבנים חמות, או עיסוי אינדיאני באבנים חמות, היא שיטת טיפול ייחודית, שמקורה בשבטים האינדיאניים, באמריקה הצפונית והדרומית, אשר השתמשו באבני בזלת חמות לעיסוי הגוף, לריפוי או לפולחן. העיסוי באבנים חמות, נעשה על ידי שימוש באבני בזלת מחוממות, המונחות בנקודות אנרגטיות על גבי הגוף, ועיסוי עם שמנים ארומטיים חמים יחד עם האבנים החמות . חומן של האבנים החמות חודר דרך העור, עמוק אל השרירים התפוסים, והאבנים סופגות אליהן את כל האנרגיות השליליות. העיסוי מרגיע ומענג, מקל על גוף עייף וכואב. עיסוי באבנים חמות, מביא להמרצת מחזור הדם, שחרור רעלים מואץ מהגוף וכן לשחרור עמוק ורגיעה בשרירי הגוף. עיסוי באבנים חמות, מעניק תחושה עילאית של רפיון ורוגע לגוף ולנפש.
 
עיסוי באבנים חמות ב- ספא חלום באמירים, נמשך על פני שעה וחצי שלמות. אנו בספא חלום באמירים, מאמינים כי כדי להגיע לרמה עמוקה של שלווה, שחרור ורגיעה, אין אפשרות "לקצר דרכים" בעיסוי הזה. מאחר ועיסוי באבנים חמות דורש תשומת לב מיוחדת לכל איבר ואיבר בגוף, ודורש זמן לחום של האבנים החמות לחדור עמוק לשרירים ולרקמות , עיסוי של שעה וחצי באבנים חמות הוא מומלץ להשגת תוצאה מושלמת למטופל.
 
ניתן לשלב את עיסוי עם אבנים חמות, יחד עם חבילת פינוק או יום כייף, ב- ספא חלום - ספא באמירים, הכוללת צימר למשך היום, וארוחת ברנץ' מוגשת לצימר, פרטים נוספים על החבילה תוכלו לראות בחבילת פינוק למשך היום הנקראת גם "צימרים עם ספא באמירים" .
 
עיסוי באבנים חמות משלב הנחת אבני בזלת חמות על גוף המטופל, והוא שייך לשיטת הטיפול המכונה "תרמותרפיה". השילוב של האבנים החמות  יוצר שינויים קיצוניים של טמפרטורה באזורים שונים בגוף  הגברת זרימת הדם לשרירים , הרפיה ושחרור רעלים שהצטברו ברקמה , הגברת זרימת הלימפה , שיפור פעילות מערכת העיכול, ניקוי הגוף, שאיבת אנרגיה שלילית, איזון אנרגטי וחיזוק המערכות. מטופלים רבים, אשר התנסו בשיטה מיוחדת זאת, במהלך יום כייף בספא חלום באמירים, מדווחים על תחושה מיוחדת של בטחון , הרפיה עמוקה , שלווה ואיזון גופני ונפשי כאחד . 
עיסוי באבנים חמות הוא עיסוי מהנה ומענג, שמתאים גם לאנשים בריאים שמחפשים מספר רגעים של אושר. מומלץ לקבל עיסוי אחת לתקופה מסויימת, בכדי ליצור רצף טיפולי היכול לסייע לחזק את תהליכי הניקוי והריפוי של מערכות הגוף. 
 
מומלץ לחכות לפחות שבוע בין עיסוי לעיסוי, כיון שתהליך הריפוי נמשך גם אחרי הטיפול. מומלץ לשתות הרבה מים בימים שלאחר העיסוי, המים עוזרים לגוף לנקות את כל הרעלים שהשתחררו במהלך העיסוי. 
העיסוי באבנים חמות אינו מומלץ לסובלים מלחץ דם גבוה, מחלות לב, סרטן, ולנשים בהריון או מניקות.

        
 
ספא חלום הוא ספא בצפון, ספא בוטיק באמירים המציע לכם חוויה חלומית לגוף ולנפש
כמו כן, מוצעות בספא מבחר גדול של חבילות ספא, חבילת פינוק, טיפולי ספא, טיפולי ספא ג'רנטיק וארוחות גורמה צמחוניות