עיסוי חמאם טורקי

עיסוי חמאם טורקי, הוא עיסוי חוויתי בלעדי לספא חלום, ספא באמירים. ספא חלום באמירים, הוא ספא בצפון המתמחה בעיסוי חמאם טורקי, הכולל קרצוף בכפפת קרצוף מיוחדת ועיסוי עם קצף סבון שמן זית על כל הגוף...חוויה!

משך העיסוי -  30- 40  דקות

עיסוי בחמאם הטורקי   עיסוי חמאם טורקי   חמאם טורקי

 

עיסוי חמאם טורקי הוא עיסוי חמאם אותנטי המגיע אלינו מטורקיה. העיסוי מתבצע בחמאם הטורקי, של ספא חלום באמירים, על מיטת שיש מחוממת. בחלקו הראשון של העיסוי בחמאם, המטפל משפשף את גוף המטופל בליפה מיוחדת,  העוזרת לנקות את תאי העור המתים. השפשוף והקרצוף בליפה המיוחדת, ממריץ את מחזור הדם, ופותח את נקבוביות העור. אדי המים והחום הקורן ממיטת הטיפולים, עוזרים להביא את המטופל למצב של רוגע, וממריצים את חילוף החומרים בגוף ועקב זאת גם את ניקויו מרעלים. בחלקו השני של עיסוי חמאם, המטפל מכסה את גופו של המטופל בהררי קצף סבון המופקים בטכניקה מיוחדת מסבון שמן זית טבעי, ובעזרת קצף הסבון העוטף את הגוף, מעניק המטפל למטופל, עיסוי עדין ומרגיע, המשרה על המטופל אוירה של רוגע ושלווה מיוחדים. עיסוי חמאם טורקי, ממשיך גם בשטיפת הגוף במים חמימים או קרירים לסרוגין, וחוויה זאת היא חוויה מרוממת נפש מאין כמוהה.

מומלץ להזמין ביחד עם הטיפול בחמאם, גם חבילת ספא הכוללת שימוש פרטי במתקני הספא, וארוחת בריאות צמחונית המוגשת אליכם בספא. כמו כן ניתן לשדרג את החבילה לחבילת חמאם מלכותי, הכוללת בנוסף לעיסוי בחמאם, גם עיסוי של שעה שלמה לשני בני הזוג, בשמנים ארומטיים חמים. חבילה זאת נקראת חבילת "חמאם מלכותי"

כמו כן, ניתן להזמין חבילת פינוק הכוללת טיפול חמאם או אחד מטיפולי הספא האחרים המוצעים במקום, צימר ללינת לילה, או שהות למשך היום, שימוש במתקני הספא, וארוחת בריאות חלבית מוגשת עד אליכם לצימר.
 
טיפולי ספא ועיסויים נוספים, ניתן לראות באתר שלנו, ספא חלום באמירים . ספא חלום, ספא באמירים, הוא ספא בצפון, המציע לאורחים חווית נופש ייחודית ומפנקת,חוויה חלומית לגוף ולנפש.