עיסוי לומי לומי

חדש בספא חלום – ספא בצפון
עיסוי לומי לומי מקצועי ומדויק, שמשחרר את השרירים ומאפשר לכם להרגיש ממש כמו חדשים.


עיסוי לומי לומי – תפילה שמתגשמת


אם אתם חולמים על עיסוי שישחרר לכם באמת את האזורים התפוסים והחסומים, אותם אלה שכל נגיעה בהם מקפיצה והמשוועים לשחרור ורגיעה – אתם צריכים עיסוי לומי לומי, עיסוי שהוא שמגשים לכם תפילה.


מהו עיסוי לומי לומי?


עיסוי הלומי לומי נולד בהוואי, מתוך מטרה אחת ברורה: לגרום למתח האגור בשרירי הגוף השונים להתפוגג, ולספק למטופל הרגשה מדהימה של רוגע ושלווה. הקצב והתנועות המיוחדות של העיסוי הזה הם השראה ישירה של גלי הים של הוואי, כאשר התנועות הן מעגליות דווקא, כדי לסמל את האינסוף.

 

כיצד מתבצע העיסוי?


עיסוי לומי לומי  מתבצע בקצב אחר משאר העיסויים ולמעשה – גם באופן אחר מהם. את העיסוי מבצע המטפל באמצעות אמות הידיים, בתנועות מעגליות ובקצב מהיר, כאשר השילוב המעניין הזה פשוט משחרר שרירים, פותח חסימות, מגביר את זרימת הדם או בקיצור – גורם לכל המתחים להיעלם.

למי מתאים העיסוי?

עיסוי לומי לומי מתאים לכל מי שרוצה לשחרר את הגוף ואת הנפש, אולם בעיקר לאנשים שסובלים מכאבי גב, מכאבי ראש, מעייפות ומתשישות. אחרי הטיפול הזה ההרגשה הכללית היא הרבה יותר טובה, והאזורים שקודם היו תפוסים וכואבים – משוחררים ורפויים.

עיסוי לומי לומי בספא בצפון עושים רק בספא חלום

אנחנו בספא חלום רוצים לתת לכם את הכי טוב, ולכן הלכנו ללמוד את עיסוי הלומי לומי בצורה מקצועית מאנשים שהגיעו מארץ המקור. לכן, כשתגיעו אל מיטת הטיפולים ועיסוי הלומי לומי יתחיל בשילוב מוזיקה מרגיעה וחלומית, תרגישו שאתם נסחפים לעולם אחר, עולם בלי מתח ובלי דאגות ולא תרצו שזה ייגמר.
גם כשהזמן יעבור והעיסוי תסתיים, מובטח לכם שההרגשה הכללית תהיה משוחררת וטובה, תחושה שתאפשר לכם להמשיך את היום ברוגע ועם המון אהבה.
את העיסוי אנחנו מבצעים באמצעות שמן הקוקוס – שמן הידוע בסגולותיו המרגיעות ובריחו הנעים.

להזמנת עיסוי לומי לומי חלומי ביותר צרו עמנו קשר 050-4662762
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.