טווינא

ספא חלום - חלום של ספא באמירים, הוא ספא בצפון המציע לכם אפשרות להתנסות במיטב הטיפולים, מידיים מקצועיות ומיומנות, באוירה חלומית, במקום הכי קסום ופסטורלי בגליל...
משך זמן הטיפול  - 45 דקות

טיפול טווינא  הוא טיפול המיועד לאנשים שאוהבים עיסוי חזק. המטפל בטווינא מטפל בקצב עיסוי מהיר מאוד, הטיפול מתאים למטופלים הסובלים מבעיות שונות כמו כאבי גב, בעיות במרפקים, דלקות בכתפים ובמרפקים כמו פרוזן שולדרס וטניס אלבו, עוזר בכאבי ראש ומיגרנות, עוזר לשחרר שרירים תפוסים, ומתאים למטופלים שאוהבים עיסוי ללא שמן

טיפול הטווינא מגיע אלינו מסין, והינו חלק מרפואה שלמה הנקראת רפואה סינית, ויש המגדירים את הטווינא ובצדק פיזיותרפיה סינית, כיוון שבעזרת טיפול בטווינא מצליחים לטפל בבעיות שונות כמו בעיות גב, שבהם הפיזיותרפיה נכשלה.
בטווינא המטפל עובד על נקודות אנרגיה הנמצאות על גבי המרידאנים (תעלות אנרגיה – צ'י).

טווינה הוא טיפול מורכב מעיסוי ולחיצות חזקות באזורי האנרגיה וקבוצות השרירים הגדולות. מתמקד בעמוד השדרה, צוואר, ראש וכתפיים. מקל על כאבים ונוקשות במפרקים של הגוף. מפיג מתח ועייפות, משחרר שרירים תפוסים. (מומלץ להגיע לטיפול עם בגדים נוחים, עיסוי ללא שמן).

ניתן להזמין טיפול טווינה המשלב עיסוי עם שמנים ארומטיים


       

מומלץ להזמין ביחד עם טיפול הטווינא חבילת ספא הכוללת גם שימוש פרטי במתקני הספא, וארוחת בריאות.
כמו כן ניתן להזמין גם   חבילת פינוק הכוללת טיפול טווינא, צימר ללינה או לשהיה למשך היום, שימוש פרטי במתקני הספא, וארוחת בריאות.
 
טיפולי ספא ועיסויים נוספים , ניתן למצוא באתר שלנו,   ספא חלום באמירים

ספא חלום הוא ספא באמירים. זהו ספא בצפון, ספא בוטיק המציע לאורחיו חווית ספא מיוחדת במינה,  חוויה חלומית לגוף ולנפש...