וילות בצפון       


ספא חלום, הוא ספא המתמחה בין השאר באירוח קבוצות לבילוי קבוצתי בספא. ספא לקבוצות יכול להיות קבוצה של חברים/חברות החוגגים יום-הולדת לאחד מן החברים או החברות, משפחה החוגגת יום כיף משפחתי, קבוצה של חברים או חברות ממקום עבודה משותף ועוד. ספא חלום באמירים, הוא ספא בוטיק פרטי, ולכן מסוגל לקלוט קבוצות של עד 12 משתתפים בלבד.

לכן החוויה היא חוויה מיוחדת לחברי הקבוצה, באוירה אינטימית ומקרבת, ולא באוירה המונית עם עשרות אנשים זרים שלא שייכים לקבוצה. לא מזמן התארחה אצלנו בספא קבוצה של חברות שבאו לחגוג מסיבת רווקות לפני נישואיה של אחת הבנות. הם החליטו לשכור לסוף שבוע שלם וילה בצפון שתוכל לארח את כולן בעת ובעונה אחת, בכיף ובנוחיות. כידוע יש בגליל מבחר גדול של וילות בצפון שיכול לארח קבוצה כזאת (9 בנות) של חברות, והן מפוזרות באתרי צימרים שונים בגליל.

המבחר הגדול של וילות בצפון, שנבנו באתרי הצימרים בגליל, נועד לתת מענה לצורך הולך וגובר של קבוצות המבקשות לבלות חופשה משותפת בוילה . יחידת נופש הבנויה בצורת וילה מכילה לרוב מספר חדרי שינה, בד"כ בכל חדר שינה מקלחת ושרותים צמודים. ג'קוזי משותף בחצר יכול בהחלט להוסיף לאוירה ולתחושת הביחד והחשוב מכל הוא כמובן הסלון הגדול המשותף בו יכולים חברי הקבוצה לשבת ביחד ולחגוג. קבוצת הבנות שהתארחה אצלנו בספא לחגוג את מסיבת הרווקות של אחת הבנות, מצאה לעצמה וילה לקבוצה, שהתאימה בדיוק לצרכיה של הקבוצה. למזלן הרב של הבנות, מבין המבחר הגדול של וילות בצפון שהן בדקו באתרי האינטרנט השונים, הצליחו הבנות למצוא וילה לקבוצה במושב אמירים, לא רחוק מהספא שלנו, וזה היה בעבורן סידור מושלם.

כמובן שחווית הספא בספא חלום באמירים הייתה חוויה מיוחדת במינה, העיסויים המפנקים, השהות הפרטית במתחם הספא, החמאם הטורקי, הנוף המדהים והארוחה המיוחדת, תרמו כולם את חלקם לחוויה המיוחדת. הבנות לא יישכחו את החוויה הזאת עוד זמן רב. לפי מה שסיפרו לנו הבנות גם האירוח בוילה באמירים היה נפלא, הן נהנו מלהיות ביחד, מהנוף הקסום ומאוירת הנופש המיוחדת באמירים.