קוסמטיקאית בצפון

לרשותך בספא חלום טיפולי קוסמטיקה מקצועיים, הנעשים על ידי קוסמטיקאית מקצועית, המתמחה במוצרי קוסמטיקה של חברת ג'רנטיק לטיפול בבעיות בעור הפנים והגוף.

צמחי מדבר יהודה "און מכבים" חדש בספא חלום - טיפולי פנים עם מוצרי היופי הטיפוח של צמחי מדבר יהודה "און מכבים" בכדי לאפשר לך להכיר את החומרים המדהימים אנחנו יצאים במבצע חסר תקדים - 
טיפול ראשון - 150 ש"ח !!! + 10% הנחה על כל המוצרים ...
 

רוצה להתנסות במוצרי ג'רנטיק? לקבל יעוץ אישי ממדריכה מוסמכת מטעם חברת ג'רנטיק? את/ה מוזמנ/ת ליום חשיפה של מוצרי גרנטיק בספא חלום באמירים.
 

פעם בשבוע, או לפי הזמנה ובתאום מראש, מתקיים בספא חלום באמירים, יום טיפולים וחשיפה למוצרי ג'רנטיק, עם מדריכה מוסמכת מטעם החברה. ביום זה תוכלי להכיר ולהתנסות במוצרים איכותיים ושונים לגמרי ממה שהכרת עד היום.
באותו יום תקבל/י טיפול פנים או גוף עם מוצרי ג'רנטיק על ידי קוסמטיקאית מקצועית המתמחה במוצרי ג'רנטיק, משך הטיפול כ – 45 דקות במחיר סמלי של 250 ₪ במקום 290 ₪.

הטיפול יכול להתמקד או בטיפולי פנים או בטיפולי גוף, לטיפול בבעיה ספציפית כגון:  אקנה, אקנה הורמונלית, עור פנים יבש/ שמן, טיפולי אנטי אייג'ינג, טיפול בבעיות עור, אקזמה, פסוריאזיס, פטרת ציפורניים. גלי חום, בעיות גיל המעבר, מחזור לא סדיר, טיפולי הרזיה וחיטוב הגוף. ג'רנטיק, נותנת מענה אמיתי לכל בעיה! גם אם התייאשת מהבטחות-סרק שקיבלת בעבר, זה הזמן לנסות מוצרים ייחודיים, שעובדים למענך באמת! מוצרים שמבטיחים - ומקיימים.


אל תחמיצו הזדמנות בלתי חוזרת! מספר המקומות מוגבל לאותו יום, לכן יש ליצור קשר מראש, לקביעת שעה לטיפול.
לפרטים נוספים, קביעת מועד הטיפול או בירור ימים שבהם מתבצע יום חשיפה של מוצרי ג'רנטיק,


יש ליצור קשר עם ליהי או שמואל: 04-6987346  050-4662642


נשמח לראותכם

           

 

ספא חלום, הוא ספא באמירים, המציע לכם טיפולי פנים ג'רנטיק, טיפולי גוף, וטיפולי יופי מבית היוצר של "ג'רנטיק"