טיפול פנים יופי

 

טיפול פנים ג'רנטיק - עם מוצרי האיכות של חברת ג'רנטיק.

 

טיפול פנים ג'רנטיק, הוא טיפול ייחודי לספא חלום באמירים.  המוצרים של חברת ג'רנטיק מיוצרים כולם מחומרים טבעיים, מממלכת הים ומיצוי של חומרים פעילים מעולם הצומח. המוצרים מכילים, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, המזינים את העור, ומקנים לעורך מראה נפלא וקורן.

משך הטיפול - 45 דקות

ספא חלום - ספא באמירים, הוא ספא בצפון אשר חרט על דגלו את המוטו של הענקת חווית ספא שונה ומיוחדת לאורחי הספא. בשל כך, חבר הספא לחברת הקוסמטיקה הבינלאומית, ג'רנטיק, אשר שמה ואיכות מוצריה הפכו לשם דבר בעולם. כעוסקת בתחומי מחקר נרחבים של תאי העור, תפקודיהם, ודרכים טבעיות להזנת התאים וטיפוחם בשיטת הסללותראפיה, מציעה ג'רנטיק את המילה האחרונה בטיפולי פנים, הן בספא והן בבית. ספא חלום באמירים, מתמחה בייעוץ והכוונה ללקוחותיו בכל הקשור לטיפולי הפנים והיופי של ג'רנטיק.

טיפול פנים ג'רנטיק, הוא טיפול יסודי ומעמיק המשלב ניקוי פנים עם ג'ל ניקוי מרין לפילנג עדין של עור הפנים, מסכה החודרת דרך נקבוביות העור לתוך הרקמות העמוקות של עור הפנים, המסכה עושה פעולה כפולה, ניקוי עמוק וסילוק רעלים ותאים מתים, והזנה, חידוש וריענון לתאים.  מסכה לפנים, סוגרת את הנקבוביות ומעניקה מראה נפלא לעור הפנים. טיפול פנים זה בא כתחליף לטיפול פנים קוסמטי ונעשה עם מוצרים טבעיים ובריאיים לעור, ומניב תוצאה נהדרת ומראה מרענן, נפלא וזוהר לפנים.

מומלץ להזמין ביחד עם טיפול פנים, גם חבילת ספא הכוללת - עיסוי ממבחר העיסויים המוצעים לאורחי הספא, שימוש פרטי במתקני הספא וארוחת בריאות צמחונית המוגשת לכם בספא.
כמו כן, מוצעת לכם  חבילת פינוק הכוללת גם לינה או שימוש למשך היום בצימר מפנק, בצימרים שלנו, טיפול ספא, שימוש במתקני הספא וארוחת בריאות. חבילה זאת ייחודית לספא חלום, נקראת חבילת "צימרים עם ספא"

פרטים על טיפולי פנים ג'רנטיק נוספים המוצעים לכם בספא חלום, וטיפולי ספא ג'רנטיק, טיפולים לחיטוב והרזיה, מסכות חמות להרגעה והקלה על כאבי גב ורגליים עייפות ועוד...

            

ספא חלום, ספא בוטיק באמירים, הוא ספא בצפון המציע לאורחיו חוויית ספא שונה וייחודית,  הכוללת גם את המיטב שבטיפולי היופי, הספא והגוף של ג'רנטיק .