טיפול רגיעה ויופי

טיפולי ספא ג'רנטיק - טיפולי גוף של ג'רנטיק, בספא חלום, ספא באמירים :


טיפול רגיעה ויופי מסדרת טיפולי גוף ג'רנטיק , מרגיע מתח נפשי, מקל על בצקות, מפיג מתיחות ברגליים כבדות ונפוחות, משחרר ומפיג מתחים, עוזר בליחוח העור ויוצר תחושה כללית של חיוניות ובריאות, ביחד עם מראה עור רך, קטיפתי וזוהר.

הטיפול מתחיל בקירצוף עדין של העור במלח פילינג. מלח זה, על טהרת החומרים הטבעיים לפי מיטב המסורת של ג'רנטיק, מיוצר במעבדות ג'רנטיק ממלח ים המועשר בשמנים חיוניים. העיסוי העדין של הגוף מתחיל בצידו האחורי של הגוף, מכף רגל ועד ראש. השפשוף העדין של מלח הים עם העור, מנקה את העור מתאים מתים, ממריץ את מחזור הדם, פותח ומנקה את נקבוביות העור, תוך שהוא מחדיר אל העור את השמנים הייחודיים בהם הוא מועשר. העיסוי נמשך עד אשר נמס המלח לחלוטין תוך כדי העיסוי. בעדינות, נשטוף את עורך במגבות ספוגות במים חמימים ונעימים, המועשרים במלחי אמבט מבית ג'רנטיק. לאחר שהמטופל/ת מסתובב על גבו, חוזרים על התהליך של פילינג מלח ים על צדו הקדמי של הגוף. השלב הבא ואולי המדהים ביותר בכל הטיפול הוא עיסוי כף הרגל בשמן ארומטי ייחודי, המשמש להרגעת  הנפש והשרירים, נלחם בעייפות גופנית ועצבית ועוזר לגוף להילחם בוירוסים וזיהומים.

לאחר מכן עיסוי עדין ומלטף מכף רגל ועד ראש עם שמן יופי, העוזר בהפחתת מתחים, המרצת מחזור ההדם וסילוק רעלים. שלב נוסף בטיפול הגוף המדהים והמפנק הזה, הוא עיסוי הגוף כולו בקרם עיסוי ייחודי, המקל על רגליים כבדות ועייפות, והרגעת שרירים ומתחים.  את הטיפול נסיים במסכת אצות, הנמרחת על הגוף כולו משני צידיו. המסיכה העשויה מחומרים טבעיים שנאספו בקפדנות מאזורים טהורים באוקינוס, מעשירה ומזינה את העור, מרגיעה ומנקה אותו, ותורמת את הטאץ' הסופי לתחושה מיוחדת של נקיון, חיוניות, רעננות ביחד עם עור רך קטיפתי וזוהר שילווה אותך עוד ימים רבים לאחר שתחזרי הבייתה.

        

ספא חלום, ספא בצפון, הוא ספא באמירים המתמחה בטיפולי ספא ג'רנטיק. ספא חלום באמירים, מציע לכם מגוון רחב של טיפולי ספא וטיפולי יופי מבית היוצר של ג'רנטיק. כמו כן, ניתן לקבל במקום ייעוץ חינם וגם לרכוש את מוצרי הטיפוח והיופי של ג'רנטיק